Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2017 14:07
Kleszcz! Zwiastun przedstawia serial z niebieskim superbohaterem
2900V

Kleszcz. Zwiastun przedstawia serial z niebieskim superbohaterem

Część naszych czytelników może kojarzyć nietypowego bohatera, który ze swoim wyjątkowym okrzykiem „ŁYCHAAAAAAAA” bronił miasta nazwanego wymownie City. Kleszcz powraca i otrzyma swój własny serial.

W latach 1994-1997 widzowie mogli oglądać Kleszcza. Była to dość zabawna parodia o superbohaterach, w których heros bronił miasta ze swoim odwiecznym druhem, człowiekiem-ćmą o imieniu Artur. W jego ekipie znajdowali się jeszcze między innymi Jeż Kanalizacyjny oraz Amerykańska Pokojówka.

Stranger Things 2. Data premiery ujawniona na klimatycznym zwiastunie

Jego opowieści często były tak niedorzeczne, że jeszcze kilka dni temu wspominałem z żoną „misję”, w której Kleszcz ratował świat przed armią Arturów (kojarzycie „Ja, Artur!”?), więc z wielkim uśmiechem na ustach zobaczyłem poniższy zwiastun.

Amazon również postanowił stworzyć serial z superbohaterem i platforma na dobry początek wybrała właśnie Kleszcza. W tym wypadku nie możemy oczywiście liczyć na mroczną opowieść przypominającą losy Daredevila od Netfliksa, bo twórcy ponownie kreują parodię.

25 sierpnia odbędzie się premiera przygody na Amazon Prime Video, jednak czy ta propozycja ma rację bytu? Będzie to na pewno ciekawy eksperyment. Na zwiastunie zobaczycie oczywiście niezawodnego Kleszcza oraz Artura! Ten drugi ma odrobinę ciemniejszy strój, ale wygląda całkiem przyzwoicie.

Materiał: The Tick zwiastun

Źródło: YouTube.com

Tagi: amazon kleszcz serial the tick