Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2017 15:45
Stranger Things 2. Data premiery ujawniona na klimatycznym zwiastunie
4352V

Stranger Things 2. Data premiery ujawniona na klimatycznym zwiastunie

Pod koniec sierpnia ubiegłego roku stacja Netflix oficjalnie potwierdziła przygotowanie drugiego sezonu Stranger Things. Długo musieliśmy czekać na ostateczną datę premiery, ale sympatycy pierwszej przygody mogą zacierać rączki.

Stranger Things to jeden z hitów stacji Netflix. Pierwszy sezon składający się z ośmiu odcinków zadebiutował w stacji 15 lipca 2016 roku i zachęcił wiele osób do zainwestowania pieniędzy w abonament – ja jestem jednym z widzów, którzy płacą za usługę właśnie od tego wydarzenia.

Zapowiedź Stranger Things 2

Pierwsza przygoda zgarnęła sporo pozytywnych opinii, więc tylko kwestią czasu była zapowiedź kontynuacji. Stosowna wiadomość została wystosowana w sierpniu ubiegłego roku, a teraz poznaliśmy ostateczną datę premiery.

Stranger Things 2 trafi na Netflix 27 października. Standardowo w tym dniu otrzymamy cały sezon, więc możecie planować weekend z przygodą. Z tej okazji możemy spojrzeć na plakat oraz krótki, choć efektowny zwiastun.   

Druga opowieść została umiejscowiona w 1984 roku i jest to bezpośrednia kontynuacja pierwszego sezonu. Ponownie mieszkańcy Hawkins będą musieli zmierzyć się z „nadprzyrodzoną siłą”, a w trakcie dziewięciu odcinków zobaczymy wiele znanych twarzy.

Będzie to na pewno gorąca data w wielu domach, bo w tym samym dniu debiutuje Assassin’s Creed: Origins, Super Mario Odyssey oraz Wolfenstein II: The New Colossus.

Źródło: Twitter.com

Tagi: data premiery Netflix plakat Stranger Things zwiastun