Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2017 19:40
Citadel: Forged With Fire. Zwiastun i konkrety nowej gry autorów Slender: The Arrival
1420V

Citadel: Forged With Fire. Zwiastun i konkrety nowej gry autorów Slender: The Arrival

Blue Isle Studios w końcu ujawniło swój tajemniczy projekt. Autorzy Valley od wielu miesięcy pracują nad Citadel: Forged With Fire i już pierwsze informacje zapowiadają bardzo ambitną i dużą produkcję. Poznajcie szczegóły.

Citadel: Forged With Fire to sieciowy sandbox RPG w otwartym świecie fantasy, za który odpowiada Blue Isle Studios. Twórcy zdecydowali się oddać graczom ogromną swobodę i na dobry początek tytuł wskoczy już 26 lipca do programu Wczesnego Dostępu na Steam. W późniejszym terminie odbędzie się również premiera na PlayStation 4 i Xboksach One.

XCOM 2: War of the Chosen. Gameplay z misji prezentuje mnóstwo nowości

Citadel: Forged With Fire jest prezentowane przez deweloperów jako „totalnie wolne doświadczenie”, w którym każdy gracz będzie odkrywał własne przeznaczenie. W pozycji można polować na czarodziejów, oswajać istoty, tworzyć sojusze, czy po prostu uczestniczyć w wielkich oblężeniach.

Twórcy nie ukrywają, że jest to dla nich spore wyzwanie, bo studio pracuje nad tytułem w zupełnie nowym gatunku, który w dodatku będzie ściśle rozwijany we współpracy ze społecznością. To gracze mają określić ostateczny kierunek projektu.

Na start otrzymaliśmy konkretny zwiastun oraz paczkę screenów, jednak nie będziemy musieli długo czekać na czysty gameplay. Pierwsi gracze zapoznają się z tytułem jeszcze w tym miesiącu, a  deweloperzy podkreślają, że Citadel: Forged With Fire będzie nabierać odpowiednich kształtów w kolejnych miesiącach.

Materiał: Citadel: Forged With Fire zwiastun

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: