Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2017 16:01
Przeciwnik z XCOM 2: War of the Chosen
756V

XCOM 2: War of the Chosen. Gameplay z misji prezentuje mnóstwo nowości

Firaxis Games zdecydowało się kontynuować zmagania w XCOM 2. Fani serii już wkrótce zapoznają się z wielkim dodatkiem, który wprowadzi do gry sporą świeżość. Najnowszy fragment rozgrywki pokazuje przygotowane nowości.

XCOM 2: War of the Chosen to wielki dodatek do XCOM 2. W tym wypadku autorzy nie zdecydowali się na samodzielne rozszerzenie, więc gracze potrzebują podstawki do uruchomienia DLC. Zawartość trafi na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste dokładnie 29 sierpnia.

XCOM 2: War of the Chosen mogło zostać XCOM 3. Znamy kompletne szczegóły DLC

Studio ujawniło XCOM 2: War of the Chosen na tegorocznym E3. Od tego czasu firma publikowała mniejsze zwiastuny przedstawiające nowych przeciwników, jednak dzisiaj możemy w końcu spojrzeć na świeżą rozgrywkę.

Ziemia po pierwszej inwazji nadal nie przypomina oczekiwanego raju. W zrujnowanych miastach znajdują się teraz Zagubieni, którzy przypominają typowe zombie – stwory atakują w grupach, reagują na dźwięk. Ze względu na ich liczbę, teraz otrzymamy możliwość wielokrotnego strzelania – wystarczy trafić w głowę, by otrzymać kolejny ruch.

Naszym zadaniem będzie zjednoczyć skłócone frakcje i wspólnymi siłami walczyć z wybrańcami. Materiał pokazuje jedną z misji, na których Żniwiarze (urodzeni snajperzy, mistrzowie atakowania z ukrycia) muszą spotkać się z Renegatami (byli żołnierze ADVENT-u, specjalizują się w wybuchowym rozwiązywaniu problemów).

Materiał: XCOM 2: War of the Chosen – Lost and Abandoned Gameplay Walkthrough

Po publikacji rozgrywki od deweloperów, Eurogamer przedstawił dodatkowy gameplay. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 2K Games Firaxis Games gameplay xcom 2: war of the chosen