Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2017 18:00
Splatoon 2. Prezentacja oficjalnego headsetu i gameplay z trybu fabularnego
1776V

Splatoon 2. Prezentacja oficjalnego headsetu i gameplay z trybu fabularnego

Już w przyszłym tygodniu posiadacze Nintendo Switchów zapoznają się z drugą częścią Splatoon. Gra debiutuje ze specjalnym headsetem, który pozwoli graczom porozmawiać ze znajomymi w trakcie pojedynków. Sprzęt odstrasza największych fanów Nintendo.

Kilka tygodni temu otrzymaliśmy wizualizację oficjalnego headsetu przygotowanego przez Hori dla Nintendo Switch, dzięki któremu gracze będą mogli jednocześnie grać, słuchać dźwięków z produkcji i rozmawiać ze znajomymi.

Splatoon 2 i Nintendo Online App. Zbiór najważniejszych informacji

Amerykanie mogą już zamawiać urządzenie, ale pierwsze opinie na temat propozycji są dość negatywne. Sprzęt nie działa bez smartfonu, ponieważ słuchawki posiadają specjalną przejściówkę, którą należy podłączyć do telefonu i konsoli.

Za taki wynalazek należy zapłacić 30 dolarów, czyli około 111 zł, jednak należy na pewno zwrócić uwagę, że dyskusje z przyjaciółmi będą na Nintendo Switch dostępne za darmo tylko do przyszłego roku. W późniejszym terminie Japończycy wystartują z płatną wersją Nintendo Switch Online i wtedy za takie przyjemności będziemy musieli zapłacić.

W dniu premiery Splatoon 2, czyli 21 lipca, na rynku zadebiutuje aplikacja Nintendo Switch Online, która pozwoli na jednoczenie się w grupy i wspólną zabawę. Na deser zachęcam do spojrzenia na świeże fragmenty rozgrywki – tytuł Nintendo jest chwalony w pierwszych tekstach za tryb fabularny.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/splatoon-2s-clunky-headset-up-for-preorder/1100-6451564/

Tagi: gameplay headset splatoon 2