Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2017 15:34
Nintendo Switch otrzyma pełnowymiarową klawiaturę. Znamy cenę i datę premiery
1304V

Nintendo Switch otrzyma pełnowymiarową klawiaturę. Znamy cenę i datę premiery

Nintendo wciąż nie zdecydowało się przestawić oficjalnej klawiatury dla Nintendo Switcha, więc firmy przygotowują ciekawe wynalazki. Najnowszy został stworzony przez japońskie Cyber Gadget i chociaż sprzęt nie zachwyca pod względem wyglądu, to może przydać się wielu graczom.

Nintendo Switch zadebiutował bez wielu potrzebnych aplikacji. Firma nie stworzyła oficjalnej przeglądarki, do której mają dostęp użytkownicy, więc jednocześnie nie zadbano o ekranową klawiaturę. Tę sytuację wykorzystują firmy tworzące akcesoria do konsoli.

Dragon Ball: Xenoverse 2 na Nintendo Switch. Znamy datę premiery i pełną zawartość

Japońskie Cyber Gadget przygotowało klawiaturę dla Nintendo Switcha, która zadebiutuje 30 września, a gracze muszą przeznaczyć na urządzenie około 111 zł. Nie jest to majątek, jednak trudno mówić tutaj o wyjątkowym designu – autorzy po prostu oferują sprzęt, który połączymy z Joy-Conami.

Właśnie dzięki tej funkcji urządzeniem może zainteresować się wielu graczy, ponieważ już wkrótce na rynku pojawi się Dragon Quest X – w pozycji fani uniwersum będą wspólnymi siłami eliminować potwory.

Fani RPG-ów mogą zamawiać klawiaturę z Amazonu, ale Europejczycy w tym wypadku nie muszą się specjalnie śpieszyć. Wciąż czekamy na konkrety dotyczące wydania DQX na Zachodzie, więc może do tego czasu Nintendo stworzy lepiej wyglądającą „maszynę”?  

Źródło: http://www.dualshockers.com/nintendo-switch-getting-cyber-gadget-keyboard-connects-joy-cons/

Tagi: klawiatura Nintendo nintendo Switch