Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2017 17:43
Dragon Ball: Xenoverse 2 na Nintendo Switch. Znamy datę premiery i pełną zawartość
1163V

Dragon Ball: Xenoverse 2 na Nintendo Switch. Znamy datę premiery i pełną zawartość

Bandai Namco właśnie potwierdziło wszystkie niezbędne konkrety dotyczące Dragon Ball: Xenoverse 2 na Nintendo Switch. Gracze nie są jednak zadowoleni z przedstawionej daty premiery, ponieważ tytuł zadebiutuje z inną bijatyką.

Na początku roku Japończycy potwierdzili przeniesienie Dragon Ball: Xenoverse 2 na Nintendo Switcha. Długo czekaliśmy na ostateczne konkrety dotyczące zachodniego wydania, ale dzisiaj Bandai Namco zaprezentowało wszystkie szczegóły.

Dragon Ball: Xenoverse 2 recenzja

Fani bijatyk i posiadacze Nintendo Switchów nie będą wkrótce narzekać. Dragon Ball: Xenoverse 2 zadebiutuje na rynku 22 września w Europie i Ameryce, jednak warto zwrócić uwagę, że jest to dzień premiery Pokken Tournament DX.

Gra zostanie specjalnie przygotowana pod Nintendo Switcha, ponieważ autorzy dopracowali kontrolę i przykładowo Kamehameha oraz Spirit Bomb wykonamy za pomocą ruchów Joy-Conami. Na jednej konsoli z pozycją zapozna się aż sześciu graczy.

Pewną ciekawostką jest również fakt, że Japończycy zajęli się dostosowaniem ruchów dla jednego Joy-Cona – w tej sytuacji zestaw podstawowy pozwoli dwóm zawodnikom uczestniczyć w przyjemnych pojedynkach.

W galerii znajdziecie zdjęcia prezentujące wersję z Nintendo Switcha.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bandai Namco dimps Dragon Ball: Xenoverse 2 nintendo Switch