Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2017 16:30
Wild West Online gameplay
863V

Wild West Online wygląda zdumiewająco dobrze. Szykuje się mocny powrót na Dziki Zachód

Sympatycy „blachy” nie mają specjalnego szczęścia do marki Red Dead Redemption. Druga część została aktualnie zapowiedziana wyłącznie na konsole, więc sytuację próbują wykorzystać autorzy Wild West Online. Gra na nowym materiale prezentuje się naprawdę konkretnie.

Wild West Online to sieciowa gra akcji przygotowana przez studio 612 Games. Deweloperzy zdecydowali się zaprowadzić graczy na Dziki Zachód, a podczas rozgrywki zainteresowani mogą wykonywać najróżniejsze zadania.

Pierwsze informacje o Wild West Online

Produkcja stawia na rozgrywkę multiplayer, podczas której gracze nie mają z góry narzuconych ról. To zawodnicy mogą jednoczyć się w grupy i napadać na miejscówki lub bronić ich jako stróże prawa. W grze można wcielić się również w łowców głów, farmerów, czy poszukiwaczy złota.

Na przedstawionym materiale zobaczycie sporo ciekawej rozgrywki. Bohater wpada do saloonu, gdzie mniej aktywni fani Dzikiego Zachodu mogą grać w karty, ruletkę, czy też inne mini-gry. To właśnie w tym miejscu można również zebrać misje, podczas których między innymi wyeliminujemy największych bandytów.

W otwartym świecie nie zabraknie ciekawych wydarzeń oraz najróżniejszych aktywności dla sympatyków rozgrywki PVP oraz PVE. Studio jednak zamierza unikać „typowych dla MMO” zadań i zaoferować ineresujące wyzwania.

Twórcy zamierzają wydać Wild West Online jeszcze w tym roku, ale premiera odbędzie się wyłącznie na komputerach osobistych.  

Materiał: Wild West Online Official Gameplay

Źródło: YouTube.com

Tagi: 612 games gameplay wild west online