Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.07.2017 19:09
Gran Turismo Sport oczekiwanym hitem? Gameplay i prezentacja modelu zniszczeń po najnowszej aktualizacji
3609V

Gran Turismo Sport oczekiwanym hitem? Gameplay i prezentacja modelu zniszczeń po najnowszej aktualizacji

Wierni wyznawcy japońskiej szkoły wyścigów wciąż wyczekują na premierę Gran Turismo Sport. Polyphony Digital ma wkrótce ujawnić konkrety, ale dzisiaj możemy spojrzeć na świeżutkie fragmenty rozgrywki ukazujące najnowszą wersję produkcji.

Gran Turismo Sport to kolejna wielka pozycja zmierzająca wyłącznie na PlayStation 4. Sony wciąż nie potwierdziło ostatecznej daty premiery, ponieważ autorzy chcą mieć pewność, że w dniu prezentacji, gra będzie gotowa na debiut. Aktualnie trwają prace nad usunięciem ostatnich błędów.

Gran Turismo Sport otrzyma modele samochodów, które mogą zostać wykorzystywane na PlayStation 5

Polyphony Digital rozwija nadciągające wyścigi od wielu lat. Japończycy zdecydowali się na spore opóźnienie, ponieważ chcieli mieć pewność, że gra zadebiutuje w dniu premiery z odpowiednią zawartością.

Studio potwierdziło, że obok trybu kariery, w tytule pojawi się jeszcze „Sports Mode” oraz „Arcade Mode”, a zainteresowani gracze wskoczą w dokładnie 177 samochodów, przejadą się po 19 lokacjach, które otrzymają 27 wariantów. W dniu premiery pozycja nie otrzyma zmiennej pogody, czy też cyklu dnia i nocy, ale te elementy ustawimy przed rozpoczęciem wyścigów.

Dzisiaj możemy spojrzeć na świeżą rozgrywkę, która prezentuję zmagania po najnowszej aktualizacji. Materiały pozwalają również spojrzeć na mechanikę zniszczeń – nie możemy liczyć na totalną destrukcję, ale deweloperzy nie zapomnieli o wpływie na prowadzenie pojazdów. 

Tagi: gameplay Gran Turismo Sport playstation 4 Polyphony Digital sony