Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2017 17:12
Pół Wieku Poezji Później. Polski film inspirowany Wiedźminem potrzebuje naszej pomocy
1429V

Pół Wieku Poezji Później. Polski film inspirowany Wiedźminem potrzebuje naszej pomocy

O Pół Wieku Poezji Później pisaliśmy na portalu kilkukrotnie. Fani Wiedźmina zamierzają stworzyć produkcję inspirowaną wielkim uniwersum Andrzeja Sapkowskiego, ale wciąż brakuje im gotówki na realizację tego projektu. Autorzy postanowili przygotować materiał, który przypomina o ich pomyśle.

Pierwszy raz o Pół Wieku Poezji Później usłyszeliśmy w 2015 roku. Jest to krótkometrażowa produkcja, która ma przedstawić uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Twórcy zbierają gotówkę na projekt na serwisie indiegogo.com.

Zobaczcie zwiastun Wieku Poezji Później

Zastanawialiście się, dlaczego warszawskie metro jest bezpieczne? To wszystko zasługa Wiedźminów, którzy patrolują miejscówkę i wybijają wszelkie robactwo próbujące zaburzyć codzienność mieszkańców stolicy.

Poniższy materiał jest oczywiście ciekawą prezentacją strojów przygotowanych przez autorów Pół Wieku Poezji Później, którzy jednocześnie przypominają o swojej zbiórce. Aktualnie na wspomnianej stronie otrzymali od 181 darczyńców 7393 dolarów, ale jest to „kropla w morzu potrzeb” – ekipa potrzebuje 15 tysięcy dolarów, a zbiórka kończy się za 2 dni.

Trudno przewidzieć, czy fani Wiedźmina zgarną niezbędną gotówkę, ale możemy mieć nadzieję, że projektem zainteresuje się zewnętrzna firma, która wspomoże produkcję. Aktualnie zobaczyliśmy dwa zwiastuny Pół Wieku Poezji i oba wyglądały wyśmienicie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: fan made pół wieku poezji później wiedźmin