Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2017 17:55
Śródziemie: Cień Wojny przeniesie arcywrogów z Śródziemie: Cień Mordoru. Pierwowzór za darmo na XOne i PC
2163V

Śródziemie: Cień Wojny przeniesie arcywrogów z Śródziemie: Cień Mordoru. Pierwowzór za darmo na XOne i PC

Śródziemie: Cień Mordoru zaprezentowało wyśmienity System Nemesis, który będzie podstawą rozgrywki z Śródziemie: Cień Wojny. Twórcy zdecydowali się za pomocą tej mechaniki połączyć obie pozycje i gracze otrzymają możliwość sprowadzenia do nowej gry potężnych wrogów.

Śródziemie: Cień Wojny to najnowsza pozycja Monolith Productions. Gra zadebiutuje na rynku w październiku i ma zaprezentować pełną moc Xboksa One X. Tytuł kontynuuje opowieść Taliona. 

Śródziemie: Cień Wojny. Gameplay prezentuje walkę ze smokiem i fabularną misję

Autorzy postanowili w ciekawy sposób połączyć dwa projekty z uniwersum Władcy Pierścieni. Dzięki „Kuźni Nemesis” każdy z posiadaczy Śródziemie: Cień Wojny otrzyma możliwość przeniesienia swojej historii z Śródziemie: Cień Mordoru.

Od dzisiaj zainteresowani pobiorą darmową aktualizację, która wprowadzi do Cienia Mordoru kuźnię. Będzie to prosty system, który wybierze najpotężniejszego orka i wrzuci go do nowej pozycji. W tej sytuacji możemy mieć pewność, że podczas rozgrywki z Cienia Wojny natrafimy na znane twarze.

Jest to naprawdę świetny pomysł, który pokazuje, że autorzy mają plan na rozwój Systemu Nemesis. Szkoda jedynie, że propozycja nie działa automatycznie – skan stanów rozgrywki mógłby bez ingerencji gracza przerzucać odpowiednich badassów do nowej przygody.

Jednocześnie możemy potwierdzić, że Śródziemie: Cień Mordoru jest dostępne do 9 lipca za darmo na Xboksach One i komputerach osobistych. Gracze mogą sprawdzić pozycję, a następnie skorzystać z licznych promocji – tytuł jest przeceniony na Xbox Live, PlayStation Store i Steam.

Materiał: Kuźnia Nemesis – zwiastun PL do aktualizacji gry Śródziemie: Cień Mordoru

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Monolith Productions Śródziemie: Cień Wojny trailer Warner Bros. zwiastun