Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2017 15:06
Śródziemie: Cień Wojny. Gameplay prezentuje walkę ze smokiem
1289V

Śródziemie: Cień Wojny. Gameplay prezentuje walkę ze smokiem i fabularną misję

Już pierwszy materiał ze Śródziemie: Cień Wojny pokazał, że w grze nie zabraknie smoków. Główny bohater nie tylko będzie wskakiwał na bestie, ale od czasu do czasu z nimi zawalczy. Zobaczcie świeży fragment rozgrywki, na którym deweloperzy pokonują przerośniętą jaszczurkę.

Monolith Productions chce pokazać graczom pełną jakość Śródziemie: Cień Wojny i z tego powodu autorzy systematycznie organizują live-streamy, na których możemy spojrzeć na nowe fragmenty z gry. Ostatni odbył się w weekend.  

Śródziemie: Cień Wojny w natywnym 4K na XOne X. Twórcy zachwyceni mocą nowej konsoli Microsoftu

Autorzy tym razem postanowili pokazać jedną z misji fabularnych, więc na starcie materiału protagonista udaje się do punktu początkowego, a później rozpoczyna się zabawa.  

Misja zatytułowana „Gwałtowna natura”, w której bohater trafi do tajemniczego lasu, gdzie oczywiście będzie musiał zmierzyć się z pewnym… Przeciwnikiem. Ostrzegam, że jest to pełen zapis z zadania, więc oczywiście wpadniecie tutaj na szczegóły, które możecie chcieć poznać z kontrolerami w łapach.

Pod koniec filmu pojawia się również tytułowa bestia, z którą Talion musi się zmierzyć. Nie jest to raczej wyjątkowo trudne zadanie, ale możemy mieć nadzieję, że w Śródziemie: Cień Wojny często staniemy do walki z większymi oponentami. Takich wyzwań brakowało w pierwszej odsłonie.

Materiał: Śródziemie: Cień Wojny gameplay

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Monolith Productions Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros.