SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.06.2017 21:44
Hitman za darmo. Wypróbujcie odcinkową przygodę Agenta 47
5511V

Hitman za darmo. Wypróbujcie odcinkową przygodę Agenta 47

Io-Interactive w ubiegłym tygodniu potwierdziło przejęcie pełnych praw do marki Hitman. Studio nie jest już częścią Square Enix i na dobry początek możemy totalnie za darmo wypróbować nową przygodę Agenta 47.

Square Enix zdecydowało się sprzedać twórców przygód Hitmana, jednak Japończycy nie otrzymali odpowiedniej oferty. W tej sytuacji deweloperzy wykupili markę od korporacji i teraz pracują na własny rachunek.

Hitman będzie nadal rozwijany. Io-Interactive niezależnym studiem

Na dobry początek studio zdecydowało się na ciekawy ruch. Każdy zainteresowany może totalnie za darmo wypróbować początek ostatniej przygody „Łysola”. Z PlayStation Store, Xbox Live oraz Steam możecie pobrać wstęp zawierający:

  • 2 misje fabularne z przerywnikami filmowymi
  • 2 kontrakty eskalacje
  • 40+ wyzwań
  • 17 osiągnięć/pucharków do zdobycia

Jeśli taka zabawa przypadnie Wam do gustu, to bez problemu możecie dokupić pozostałą część opowieści. Jest to naprawdę dobry pomysł na prezentację przygody, która teraz – po debiucie wszystkich epizodów – wygląda nieźle. Trudno tutaj szukać głębokiej fabuły, ale fani ubijania rywali na wiele sposobów mogą z Hitmanem spędzić sporo długich wieczorów.

Warto zaznaczyć, że za darmo otrzymacie tutaj 2 odcinki, ale tak naprawdę pierwszy to rozbudowane szkolenie, które było nawet dostępne podczas testów.

"Rozegraj początek gry HITMAN za darmo i zostań zabójcą idealnym. Pierwsza lokalizacja w grze to tajna placówka szkoleniowa, w której gracze po raz pierwszy wcielają się w agenta 47 i dowiadują się, z czym wiąże się służba dla ICA."

Źródło: Twitter.com

Tagi: hitman io-interactive za darmo

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Hitman (2016)
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 31.01.2017
  • Napisy
  • od lat 18 wulgarny język online przemoc
Miesięcznik PSX Extreme