Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 31.05.2017 12:11
Gigantyczny plakat reklamuje Star Wars: Battlefront 2 przed targami E3
725V

Gigantyczny plakat reklamuje Star Wars: Battlefront 2 przed targami E3

Los Angeles powoli zmienia swoje oblicze przed tegorocznym świętem gier wideo. E3 to czas, w którym to reklamy gier przyzdabiają miejski krajobraz stolicy Kalifornii z natężeniem niespotykanym na co dzień. W tym roku do pieca konkretnie dorzuciło Electronic Arts.

Elektronicy nie liczą każdego grosza, co widać po akcjach reklamowych, którymi raczą nas przy okazji każdej większej premiery swojej gry. Jeden z największych wydawców na świecie pokłada spore nadzieje w mającym ukazać się w tym roku Star Wars: Battlefront II, nie szczędząc przy tym podobizn Jerzego Waszyngtona na promocję FPS-a od DICE.

Star Wars: Battlefront II otrzyma „całą serię nowych opowieści”. Twórcy opowiadają o kampanii

Spójrzcie tylko na gigantyczny, składający się z trzech części plakat, który ozdobił jeden z budynków w LA. Przedstawiający doskonale znaną grafikę promocyjną poster robi wrażenie na zdjęciu, co dopiero na żywo. Ja zbierałbym szczękę razem z zębami, gdybym zobaczył takie cudo na własne oczy. Mają rozmach, skur... No, bo Perez patrzy.

Star Wars: Battlefront II pojawi się na rynku 17 listopada br., zaszczycając swoją obecnością PlayStation 4, Xboksa One i komputery klasy PC. Tym razem dostaniemy także kampanię dla jednego gracza zamiast wyłącznie sieciowej rozpierduchy, więc wszyscy fani Gwiezdnej Sagi powinni zacierać ręce. Ja od tarcia łap dostałem już oparzeń.

Tagi: DICE e3 2017 Electronic Arts Star Wars: Battlefront II