Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.05.2017 16:08
Star Wars: Battlefront II otrzyma „całą serię nowych opowieści”
829V

Star Wars: Battlefront II otrzyma „całą serię nowych opowieści”. Twórcy opowiadają o kampanii

Jednym z najważniejszych elementów Star Wars: Battlefront II będzie dla wielu kampania. DICE zdecydowało się przygotować pełnoprawną historie, o której postanowili opowiedzieć deweloperzy. Dwa filmy zdradzają ciekawe informacje.

17 listopada 2017 roku odbędzie się wielka premiera Star Wars: Battlefront II. DICE postanowiło znacząco powiększyć produkcję, która może okazać się sporą przyjemnością dla fanów Gwiezdnych Wojen. Gra otrzyma między innymi pełnoprawny tryb fabularny.

Star Wars: Battlefront II otrzyma trzykrotnie większą zawartość względem produkcji z 2015 roku

Dość niespodziewanie Sony opublikowało dwa materiały, na których deweloperzy opowiadają o przygotowaniu historii ze Star Wars: Battlefront II. Bez wątpienia właśnie ten tryb znajdował się na liście życzeń wielu graczy, więc możemy mieć pewność, że studio wielokrotnie będzie o nim opowiadać.

Mark Thompson w mądry sposób tłumaczy, że Gwiezdne Wojny w różnych mediach prezentują swój unikalny charakter i właśnie ten element starali się również znaleźć deweloperzy tworząc przygodę do gry EA. 

Autorzy przygotowali serię nowych opowieści i to właśnie Imperium było dla nich naturalnym wyborem, ponieważ ekipa postanowiła za pomocą tego państwa znaleźć nowy styl i przygotować świeży rodzaj przygody w świecie Star Wars. W tym wypadku możemy liczyć na pokazanie bohaterów i Imperium z zupełnie nowej strony.

W Star Wars: Battlefront II powinny pojawić się „decyzje moralne”, które wpłyną na wydarzenia, a w trakcie przygody trafimy do zupełnie nowych, wcześniej  nieodkrytych światów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: