Twórca Ori and the Blind Forest niemal pewny tego, iż na E3 zobaczymy Bloodborne 2

News
1679V
Twórca Ori and the Blind Forest niemal pewny tego, iż na E3 zobaczymy Bloodborne 2
Maciej Klimaszewski | 13.05.2017, 18:05

Bloodborne to z pewnością czołówka IP, które zadebiutowały na tej generacji konsol. Dla wielu z Was jest to de facto najlepsza nowa marka, którą ujrzeliśmy na przestrzeni ostatnich lat. Kontynuacja wydaje się niemal pewna, ale mrok tajemnicy wciąż skrywa jej datę premiery.

Sam nie miałem jeszcze przyjemności zszargać sobie nerwów Bloodborne, gra grzecznie czeka na dysku konsoli, ale jako fan Soulsów nie spodziewam się niczego poniżej gry bardzo dobrej. Większość z Was ma jednak perełkę od From Software za sobą i z coraz większą niecierpliwością wygląda sequela.

Bloodborne 2? From Software szuka pracowników

Według słów szefa odpowiedzialnego za fenomenalne Ori and the Blind Forest Moon Studios, Thomasa Mahlera, Bloodborne 2 zadebiutuje na tegorocznych targach E3. Deweloper na łamach forum NeoGAF wygłosił opinię, iż jest na 99% pewny, że tak się stanie.

Niestety, nie pokusił się już o podanie jakichkolwiek dowodów mających potwierdzić jego rewelacje. Być może wie nieco więcej niż przeciętny operator pada, ale jak na razie są to słowa rzucone na wiatr. Jak zwykle czas pokaże czy miał rację. Do E3 2017 już niedaleko.

Dzięki za info, hubertuss03!

Źródło: własne

Komentarze (102)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych