Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2017 19:14
Ancestors zapowiedź
1337V

Ancestors zapowiedziane! Nowa produkcja twórców kontrowersyjnego Hatred

Destructive Creations właśnie zaprezentowało zupełnie nową produkcję. Firma porzuca zabijającego bezbronnych psychopatę i stawia na strategię czasu rzeczywistego. Pierwsze materiały wyglądają naprawdę dobrze!

Ancestors to historyczna strategia czasu rzeczywistego umiejscowiona w średniowieczu (X-XII wiek). To trzeci i zarazem największy projekt rodzimego Destructive Creations, czyli autorów kontrowersyjnego Hatred.

Need for Speed nadjeżdża. Pierwsze konkrety o nowej odsłonie

Ancestors zmierza na Xboksa One i komputery osobiste. Twórcy obiecują przygotowanie bardzo taktycznej rozgrywki. Poszczególne misje zostaną oparte o prawdziwe wydarzenia. W trakcie rozgrywki będziemy oczywiście zbierać surowce, zarządzać zasobami, rozbudowywać bazę oraz toczyć bitwy z przeciwnikami. Ten ostatni element będzie wyjątkowo rozbudowany. Ancestors powstaje na Unreal Engine 4.

W kampanii poprowadzimy cztery kraje, a podczas wszystkich pojedynków wykorzystamy między innymi ukształtowanie terenu. W pozycji nie zabraknie dynamicznych starć w trybie multiplayer, a deweloperzy zapowiadają precyzyjne sterowanie na kontrolerze.

Na dobry początek możemy spojrzeć na zwiastun oraz screeny. Po Hatred nie oczekiwałem po Destructive Creations zbyt wiele, ale Ancestors zapowiada się naprawdę ciekawie.

Materiał: Ancestors Reveal Trailer

Źródło: http://destructivecreations.pl

Tagi: Ancestors Destructive Creations pc xbox one zapowiedź