Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2017 17:35
Auto z NFS
7927V

Need for Speed nadjeżdża. Pierwsze konkrety o nowej odsłonie

Siadajcie wygodnie, zapinajcie pasy i odliczajcie. Electronic Arts właśnie zapowiedziało wielką prezentację Need for Speed. Nowa odsłona serii nadjedzie jeszcze w tym roku! 

O tegorocznej odsłonie Need for Speed wiemy od kilku miesięcy. Elektronicy na spotkaniu z inwestorami potwierdzili istnienie produkcji, a następnie studio zapowiedziało przyjazd pozycji na EA Play 2017.

Star Wars: Battlefront, Need for Speed, FIFA 18 i więcej! EA zdradza szczegóły EA Play 2017

Dotychczas jednak nie otrzymywaliśmy jakichkolwiek konkretów. Dość niespodziewanie firma zdecydowała się wspomnieć o produkcji i przedstawić pierwsze konkrety! 

Nowy Need for Speed powstaje w studio Ghost Games i już teraz deweloperzy potwierdzają skupienie się na personalizacji samochodów:

Personalizacja – uwielbiają ją wszyscy. Czego tu nie lubić? Chcemy was uspokoić – przykładamy dużą uwagę do modyfikacji samochodów w serii Need for Speed. Opcje personalizacji będą w nowych grach nie mniej ważne, co dotychczas.

W tytule ponownie zmierzymy się z glinami:

Nic nie daje większej satysfakcji niż uciekanie ulicami miasta przed policyjnym pościgiem. Gliny ścigają, kierowcy uciekają, a tu nagle ŁUP! Wbija wielk SUV na wyścig.

A pozycja zaoferuje otwarty świat, w którym opuścimy asfalt i wskoczymy na bezdroża:

Niezależnie od tego, czy oglądasz nową brykę, czy zostawiasz przeciwników w chmurze kurzu, chcesz, by świat wyglądał świetnie, ale i oferował jak najwięcej możliwości. Teraz będzie możliwość jazdy zarówno po asfalcie, jak i bezdrożach. Pal gumę, uciekając krętymi uliczkami lub daj gazu i zwiej policji przy pomocy epickiego skoku. Tworzymy dla was świat, ale najbardziej interesuje nas, co będziecie mogli w nim zrobić.

Gra zaoferuje rozgrywkę offline w trybie single-player (otrzymamy możliwość pauzowania), a wielka prezentacja odbędzie się 2 czerwca. 

Need for Speed 2017

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Electronic Arts need for speed teaser zapowiedź