Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.05.2017 11:33
Call of Duty: Modern Warfare Remastered w samodzielnym wydaniu, bez Infinite Warfare
6459V

Call of Duty: Modern Warfare Remastered w samodzielnym wydaniu, bez Infinite Warfare

Póki co bardzo fajnie odświeżone Call of Duty: Modern Warfare dostępne jest tylko w pakiecie z Call of Duty: Infinite Warfare. Activision zdaje sobie jednak sprawę, że jest spore grono osób, które uparły się, że nie będą przeznaczać kasy na taką ofertę.

Sporo osób chciałoby zagrać w Call of Duty: Modern Warfare Remastered, ale z pewnością nie zamierza płacić za Infinite Warfare (choćby z tego powodu, że to futurystyczna strzelanina). Wygląda na to, że Activision wychodzi w końcu naprzeciw oczekiwaniom takich graczy.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered w Encyklopedii PPE.pl

Skąd taki wniosek? Okazuje się, że amerykański sklep GameFly umieścił w swojej ofercie grę Call of Duty: Modern Warfare Remastered w wersji standalone, bez konieczności kupowania innych strzelanin Activision. Sklep oczekuje premiery takiego wydawnictwa już 20 czerwca 2017 r. w wersji na PlayStation 4 i 20 lipca na XOne i PC. Różnica w terminie premiery wynika pewnie z umowy dotyczącej czasowej ekskluzywności, którą Sony mogło podpisać z Activision.

Activision nie dementuje tego przecieku. Wszystko wskazuje zatem na to, że faktycznie będzie można niedługo kupić Call of Duty: Modern Warfare Remastered w samodzielnym wydaniu, które pewnie zostanie ujawnione na targach E3 2017. Miejmy tylko nadzieję, że wydawca ustali cenę gry na rozsądnym poziomie.

Źródło: http://charlieintel.com/2017/05/01/rumor-gamefly-listing-suggests-modern-warfare-remastered-will-available-separately-july/

Tagi: activision Call of Duty: Modern Warfare Raven Software