SKLEP
Kryspin Kras Kryspin Kras 13.04.2017 00:43
Nintendo Direct. Kilka nowości zmierza na Nintendo 3DS
948V

Nintendo Direct. Kilka nowości zmierza na Nintendo 3DS

Podczas dzisiejszego Nintendo Direct firma z Kioto skupiła się przede wszystkim na nadchodzącym ARMS i Splatton 2 na Switcha, ale Big N nie zapomniało również o poczciwym 3DSie i zapowiedziało kilka nowości.

Nintendo Direct skupiony przede wszystkim na ARMS oraz Splatoon 2 nie pominął starszej konsoli Big N. Na 3DSa zmierza kilka nowości!

Hey! Pikmin, zapowiedziany już jakiś czas temu spin-off serii Pikmin zapowiada się na prostą platformówkę 2D z motywami charakterystycznymi dla dużych odsłon serii. Premiera 28 lipca. Tego samego dnia nowe amiibo.

Ever Oasis debiutuje 23 czerwca. Monster Hunter Stories, ciekawy spin-off serii z uroczą grafiką i turowym systemem walki zmierza podbić nasz rynek już jesienią tego roku. 

Culdcept świętuje 20-lecie i z tej okazji na 3DSa zostanie wydany Culdcept Revolt 29 sierpnia, dostępna również będzie edycja limitowana.

RPG Maker Fes po udanym debiucie w Japonii pojawi się na naszym rynku, w zwykłej i limitowanej edycji 27 czerwca. Jeśli mało Wam RPGów, być może zainteresuje Was Miitopia, nowa gra z Mii w roli głównej. Premiera w tym roku.

Fire Emblem Echoes będzie miało płatne DLC do zakupu osobno jak i Season Passa. 

Znane minigry z Kirby: Planet Robobot zmierzają do eShopu w formie pełnoprawnych gier. Team Kirby Clash Deluxe można pobierać już teraz za darmo (gra jest f2p), natomiast Kirby's Blowout Blast zadebiutuje na Lato.

Jak Wam się podobają nadchodzące premiery?

Tagi: 3DS ever oasis kirby miitopia monster hunter Nintendo 3DS nintendo direct pikmin