ARMS

ARMS

7,8
10 oceny

Ocena wg platformy:

NS 7.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
16.06.2017
Europa:
16.06.2017
Polska:
16.06.2017
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
16.06.2017
Europa:
16.06.2017
Polska:
16.06.2017

Recenzja redakcji

Recenzja: ARMS (Nintendo Switch)
7.0
Recenzja: ARMS (Nintendo Switch)
NS
Pokaż kolejne recenzje

ARMS - opis gry

ARMS to trójwymiarowa bijatyka wyprodukowana i wydana przez Nintendo. Tytuł ukazał się tylko na konsoli Nintendo Switch. Pod względem rozgrywki przypominał on wydanego na Wii Punch-Outa.

Produkcja Nintendo dość mocno przypomina na pierwszy rzut oka współczesnego Punch-Outa, choć jest to podobieństwo mimo wszystko dość powierzchowne. W grze stają do walki różne barwne postacie posiadające sprężynowe ramiona i specjalne ‘rękawice’ (zwane właśnie Arms) przywodzące na myśl te bokserskie. Tymi ramionami możemy boksować, wykonywać bloki, rzuty itd. Dostępnych jest dziesięć postaci różniących się umiejętnościami, a do tego dochodzą także różne rodzaje rękawic posiadających inne właściwości (np. mogące strzelać laserami). Co więcej, zawodnika można wyekwipować w dwie różne rękawice. Daje to więcej możliwości jeśli w kwestii zróżnicowania ataków, ale z drugiej efektywność broni maleje. Gdzieniegdzie wpływ na przebieg walk mają również elementy otoczenia znajdujące się na planszy.
 
Głównym trybem gry jest Grand Prix, gdzie staczamy serię pojedynków zakończonych walką z bossem. Poza tym dostępne są także zupełnie inne warianty zabawy/konkurencje: koszykówka (do kosza musimy wrzucać naszego przeciwnika), siatkówka czy niszczenie  tarcz. Grać można oczywiście także w multiplayerze - zarówno lokalnym, jak i sieciowym (maksymalnie cztery osoby jednocześnie). W tym drugim przypadku walczyć można o pozycję w sieciowych rankingach. Im więcej zwycięstw, tym wyższa będzie nasza ranga.
 
Domyślnie gra korzysta z dwóch Joy-Conów (sterowanie ruchem), ale można też skorzystać z jednego lub bardziej tradycyjnych metod i wybrać classic controllera.
 
Po premierze gra była wspierana darmowymi rozszerzeniami. Zawierały one między innymi nowych zawodników i plansze.

Wideo - ARMS

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper