Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.04.2017 19:11
Logo NBA Playgrounds
815V

NBA Playgrounds. Zwiastun zapowiada atrakcje dla fanów NBA Jam i NBA Street

Kilka miesięcy temu pojawiły się pierwsze plotki dotyczące nowej produkcji sportowej sygnowanej nazwą NBA. Na konkretne informacje czekaliśmy długo, ale dzisiaj znamy większość szczegółów. Zobaczcie zwiastun NBA Playgrounds.

NBA Playgrounds to gra sportowa traktująca o koszykówce w stylu arcade. Za produkcję odpowiada Sabre Interactive, które wcześniej przygotowało między innymi Halo Online (na PC) oraz pomagało przy pracach nad Halo: The Master Chief Collection.

Cars 3: Driven to Win. Zwiastun zapowiada nową grę od Avalanche Software

Tytuł został przygotowany dla fanów NBA Jam i NBA Street, którzy od dawna liczyli na szybką rozgrywkę z efektownymi wsadami w roli głównej. W NBA Playgrounds pojawia się obecni i emerytowani zawodnicy, a podczas rozgrywki oczywiście nie zabraknie efektownych akcji.

Dyrektor generalny Sabre Interactive – Matt Karch – powiedział, że przygotowany gameplay jest wystarczająco prosty, by każdy śmiałek mógł zagrać w pozycję, ale trzeba poświęcić sporo czasu chcąc zgłębić jego najmniejsze detale.

NBA Playgrounds zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz komputerach osobistych w przyszłym miesiącu. Gracze muszą przygotować około 80 zł.

Materiał: NBA Playgrounds - Official Trailer

Źródło: Twitter.com

Tagi: nba playgrounds Sabre Interactive Zapowiedź