Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2017 15:25
Bohater Days Gone
6628V

Days Gone. Data premiery ujawniona przez znany sklep?

Days Gone jest jednym z najciekawszych projektów szykowanych przez wewnętrzne studia Sony. Dotychczas mogliśmy tylko raz spojrzeć na produkcję, jednak według najnowszych doniesień, gra ma trafić na półki sklepowe już wkrótce.

Days Gone to najnowsza produkcja Sony Bend. Autorzy zasłynęli z przygotowywania serii Syphon Filter, ale w ostatnich latach zespół został oddelegowany do mniejszych projektów na PlayStation Vitę. Twórcy powracają z wyjątkowo ciekawą koncepcją.

Days Gone w Encyklopedii PPE.pl

Na ubiegłorocznym E3 nie zabrakło niespodzianek, a jedną z nich był bez wątpienia Days Gone. Produkcja opowiada o postapokaliptycznym świecie, który został niemal całkowicie zniszczony przez plagę zombie(?). Głównym bohaterem jest Deacon St. John, motocyklista, włóczęga i łowca nagród, który woli ryzykować życiem niż żyć w jednym z "bezpiecznych" dzikich obozowisk.

Dotychczas nie otrzymywaliśmy jakichkolwiek informacji dotyczących daty premiery, ale według przedstawicieli GamesOnly gra trafi na półki sklepowe 22 sierpnia – jest to wtorek, a w Austrii większość produkcji debiutuje właśnie na początku tygodnia.

Czy jest to możliwe? Jak najbardziej, bo nie możemy zapomnieć, że choć teraz Sony rozpieszcza graczy kolejnymi mocnymi hitami, to firma pod koniec roku powinna wrzucić przynajmniej kilka mocnych killerów.

Wątpliwe jest, by korporacja ujawniła sprzęt mogący rywalizować z Projectem Scorpio na teraflopy i wrzuciła go na rynek jeszcze w tym roku, ale Japończycy mogą zalać rynek mocnymi hitami AAA.

Materiał: Days Gone - E3 2016 Announce Trailer

Tagi: data premiery Days Gone plotka Sony Bend