Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2017 13:35
Call of Duty: WW2
7731V

Call of Duty: WW2. Nazwa i umiejscowienie wydarzeń potwierdzone

W weekend pojawił się mocny przeciek sugerujący umiejscowienie wydarzeń najnowszej części Call of Duty, a dzisiaj możemy potwierdzić, że pozycja nazywa się „Call of Duty: WW2”. Ta informacja pochodzi z bardzo dobrego źródła.

Po wszystkich futurystycznych klimatach w końcu powrócimy do bardziej „przyziemnej” akcji. Activision wciąż nie zdecydowało się zaprezentować nowej odsłony Call of Duty, ale możemy przygotowywać się na „Call of Duty: WW2”.

Wyciekły informacje o Call of Duty: WWII - znów trafimy na pola bitew II Wojny Światowej!

Brytyjski Eurogamer właśnie potwierdził – tegoroczna odsłona nazywa się „Call of Duty: WW2” i została umiejscowiona w czasach II Wojny Światowej. Za pozycję odpowiada oczywiście Sledgehammer Games.  

Dziennikarze otrzymali potwierdzenie od własnego źródła, któremu możemy ufać – to właśnie ta ekipa między innymi przedstawiła szerokiej publiczności pierwsze konkrety o PlayStation 4 Pro oraz Nintendo Switch.  

Z jednej strony nie jest to raczej wielka niespodzianka, bo po ostatnim spadku sprzedaży (chociaż i tak Call of Duty: Infinite Warfare cieszyło się pozytywnym zainteresowaniem) Activision wspominało o „powrocie do korzeni”.

Teraz pytanie pozostaje jedno – kiedy wielki zwiastun? Bardzo możliwe, że już wkrótce, ale musimy jednocześnie pamiętać o Destiny 2. Przedstawiciele Activision mają teraz sporo pracy – zaliczyli dwa (kontrolowane…) przecieki i teraz czekają ich dwie, wielkie prezentacje.

Materiał: Call of Duty 2017 Leak

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-03-27-this-years-call-of-duty-is-set-in-ww2

Tagi: