Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2017 13:32
PlayStation 4 Slim
7181V

PlayStation 4 Super Slim lub PlayStation 4 Pro Slim? Sony ma pracować nad jeszcze jedną wersją PlayStation 4

Sony w ubiegłym roku zaprezentowało dwa nowe modele PlayStation 4 i dzięki temu na rynku znajdują się trzy wersję urządzenia. Mimo tak sporej różnorodności, japońska korporacja pracuje podobno nad kolejną wersją PS4.

PlayStation 4, PlayStation 4 Slim i PlayStation 4 Pro to mało? Według najnowszych plotek jeszcze w tym roku dojdzie do premiery kolejnej konsoli z rodziny „PlayStation 4”. Informacja pochodzi z bardzo ciekawego źródła.

PlayStation 4 Pro. Recenzja sprzętu

Sony pod koniec roku zaprezentowało PlayStation 4 Slim i PlayStation 4 Pro. Sytuacja z tą pierwszą konsolą była dość zabawna, bo niektórzy mogli nabyć urządzenie jeszcze przed oficjalnym ujawnieniem.

Jednak według Tajwańczyków jeszcze w tym roku dojdzie do premiery „jeszcze cieńszego PlayStation 4”. Wiadomość pochodzi z bardzo ciekawego źródła, bo gazeta z Tajwanu podając się na „własnych informatorów” potwierdza przygotowanie sprzętu.

Dziennikarze otrzymali podobno gorącą informację od pracowników jednej z fabryk – nie jest sekretem, że to właśnie w tym kraju produkowana jest elektronika dla wielu światowych korporacji. Możemy oczywiście sądzić, że Japończycy przygotowując się na premierę Projectu Scorpio chcą wrzucić na rynek „mniejszą” wersję PlayStation 4 Pro. W końcu firma musi w jakiś sposób odpowiedzieć na maszynę Amerykanów.

Redaktorzy wspomnianej gazety informują również, że w ich fabryce powstaje Project Scorpio, a Nintendo do końca roku ma wysłać na rynek 20 milionów Nintendo Switchów.

Są to aktualnie tylko i wyłącznie plotki, ale trzeba mieć świadomość, że Sony, gdy konkurencja będzie promować swoje najnowsze nabytki, nie może przyjechać na największe tegoroczne imprezy bez jakiegokolwiek sprzętu.

Materiał: PlayStation 4 Pro trailer

Źródło: http://wwg.com/2017/03/26/sony-making-another-thinner-playstation-4-model/

Tagi: plasytation 4 slim playstation 4 pro playstation 4 pro slim playstation 4 super slim plotka sony