Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2017 17:42
PlayStation 4 Pro
4591V

PlayStation 4 Pro w edycji Mass Effect: Andromeda. Kicz czy hit?

Sony nadal nie zaprezentowało soczystych zestawów PlayStation 4 Pro z mocnymi hitami, ale specjalną wersję konsoli przygotował niemiecki oddział PlayStation. Gracze mogą wygrać urządzenie upiększone (?) motywem z Mass Effect: Andromeda.

PlayStation 4 Pro zadebiutowało na rynku pod koniec ubiegłego roku. Konsola wciąż cieszy się sporą popularnością, a zainteresowani gracze muszą mierzyć się z problemami z dostępnością towaru. W konsekwencji Sony nie śpieszy się z tworzeniem zestawów

PlayStation Plus w Azji przepełnione mocnymi tytułami. Gracze są rozpieszczani

Mimo wszystko niemiecki oddział PlayStation przygotował odpicowaną konsolę. Urządzenie zostało „pokolorowane” w barwach Mass Effect: Andromeda, a właśnie logo produkcji pojawiło się na głównej części sprzętu. Kosmetyczne zmiany przeszedł również kontroler, który zyskał nowe kolory, a dodatkowo po boku (lub dwóch?) pojawiła się nazwa najnowszej pozycji BioWare.  

Jest to oczywiście tylko i wyłącznie promocja gry, więc zainteresowani przynajmniej aktualnie nie będą mogli nabyć konsoli. PlayStation 4 Pro trafiło na „konkurs” – zainteresowani (mieszkańcy Niemiec, Austrii i Szwajcarii) mogą udać się na przygotowaną witrynę, wypełnić wniosek i odmówić kilka modlitw. Zwycięzca zostanie wylosowany przez japońską korporację.

Odnoszę mimo wszystko wrażenie, że przedstawiciele PlayStation Germany mogli się lepiej postarać… Lub przygotować ładniejszą wizualizację.

PlayStation 4 Pro Mass Effect Andromeda

Źródło: Twitter.com

Tagi: Mass Effect: Andromeda PlayStation 4 Pro Sony