Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2017 13:15
Destiny 2 przeciek potwierdza datę premiery
2630V

Destiny 2. Data premiery potwierdzona przez przeciek - będzie beta!

Bungie ponownie nie potrafi dochować tajemnic ze swojego wielkiego uniwersum. W przypadku Destiny stale otrzymywaliśmy konkretne szczegóły przed czasem i pewnie nie inaczej będzie z Destiny 2. W Sieci pojawił się plakat gry potwierdzający datę premiery.

Destiny 2 to kontynuacja wydanej w 2014 roku wielkiej produkcji. Gra zadebiutuje jeszcze w tym roku, ale oficjalnie twórcy oraz wydawca nie potwierdzają konkretów. Te ponownie pojawiły się w Sieci.

Destiny 2 w Encyklopedii PPE.pl

Niedawno otrzymaliśmy sporo informacji o Destiny 2: Forge of Hope – tak podobno ma nazywać się produkcja, która jest przygotowywana od wielu miesięcy przez Bungie. Autorzy nie potwierdzili wcześniejszych przecieków, ale wspomnieli, że gra nie pozwoli na pełny import postaci z Destiny.

Dzisiaj pojawił się kolejny przeciek. Destiny 2 ma zadebiutować na rynku 8 września, czyli niemal dokładnie 3 lata po Destiny. Wcześniejsze plotki sugerowały debiut w pierwszej połowie listopada, ale nowa data wydaje się wiarygodniejsza – Activision nie może pozwolić sobie na walkę Destiny 2 vs. Call of Duty 2017.

Ciekawostką jest również pochodzenie przecieku – podobno włoski GameSpot pochwalił się plakatami za wcześnie. Jeśli będzie to prawda, to możemy spodziewać się szybkiej zapowiedzi, bo sklepy mają już posiadać wszystkie materiały marketingowe.  

Na plakacie pojawia się również informacja o becie, która pewnie odbędzie się przed premierą.  

Destiny 2 data premiery

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision Bungie Destiny 2