Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2017 15:02
Bohater Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series
1108V

Nintendo Switch bez South Park: The Fractured But Whole, ale z dwoma innymi produkcjami

Na początku tego tygodnia pojawiła się tajemnicza wiadomość sugerująca pojawienie się na Nintendo Switch South Park: The Fractured But Whole. Ta wiadomość niestety została zdementowana przez stację Comedy Central. Na szczęście mamy dla posiadaczy konsoli Nintendo dobrą wiadomość.

We wtorek na oficjalnym kanale South Park pojawiła się grafika sugerująca przeniesienie South Park: The Fractured But Whole na Nintendo Switch. Sytuację postanowiła skomentować stacja Comedy Central, która wyjaśnia – była to tylko i wyłącznie zapowiedź odcinka 2006, w którym Cartman czeka na Nintendo Wii.

Nintendo Switch. Deweloper zdradza szczegóły wydajności i potwierdza proste tworzenie gier

Mamy mimo wszystko dobrą wiadomość. Pierwsze sklepy wrzuciły dzisiaj do swojej oferty Batman: The Telltale Series i Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series w wersji na Nintendo Switch. Przed szereg aktualnie wyskoczyło brytyjskie 365games oraz rosyjskie GameBuy, ale trudno uwierzyć, by był to przypadek.

W sumie gry od Telltale Games już wcześniej lądowały na Nintendo Wii U, więc możemy przypuszczać, że także tym razem znane studio postanowi wrzucić opowieści na platformę Nintendo. Jedynym problemem może być w tym wypadku okres oczekiwania, bo deweloperzy już wcześniej pokazali, że nie lubią się specjalnie śpieszyć.

Oczywiście aktualnie Telltale Games nie potwierdziło tych wersji, ale możemy spodziewać się, że stosowne informacje pojawią się wkrótce.

Materiał: 'Marvel's Guardians of the Galaxy - The Telltale Series' Official Teaser

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/nintendo-switch-versions-of-batman-and-guardians-o/1100-6448765/?ftag=GSS-05-10aaa0b

Tagi: Nintendo nintendo switch Telltale Games