Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 11.03.2017 14:59
Nie będzie Rocket League 2. Deweloperzy planują wieloletni rozwój jedynki
703V

Nie będzie Rocket League 2. Deweloperzy planują wieloletni rozwój jedynki

Psyonix przygotowując Rocket League na pewno nie spodziewało się, że ich dzieło osiągnie aż taki sukces i stanie się jedną z topowych gier e-sportowych.

Od dnia premiery aż do dziś sprzedało się aż 10,5 miliona egzemplarzy Rocket League, zaś do samej gry zarejestrowało się aż 29 milionów graczy. Teraz przyszła pora na to, aby zapytać deweloperów o ich następne projekty i czy potencjalnie, kiedyś pojawi się RL 2. 

Rocket League w Encyklopedii PPE.pl

Niejaki Jeremy Dunham z Psyonix wypowiedział się w sprawie potencjalnej kontynuacji ich wielkiego hitu. Jego zdaniem takie działanie byłoby po prostu nie fair wobec wszystkich graczy, którzy zaufali firmie i wydali swoje pieniądze na jedynkę.

Czemu mielibyśmy powiedzieć naszej społeczności, którą zbudowaliśmy i która wciąż rośnie; 'To co już osiągnęliście będzie bez znaczenia za 12 miesięcy, ale chcemy abyście to przerwali, dali nam swoje pieniądze jeszcze raz i przenieśli się do tej nowej gry'. To byłoby nie w porządku. Era takich gier już minęła.

Deweloperzy chcą wciąż ulepszać swoje dzieło i dodawać do niego zawartość tak długo jak będziemy się nim interesować. Jeśli przestaniemy grać w Rocket League, Psyonix ruszy z inną pozycją.

Tagi: esport Psyonix Rocket League