Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2017 15:36
Swery65 wraca do tworzenia gier. Jest szansa na masturbującą się detektyw
713V

Swery65 wraca do tworzenia gier. Jest szansa na masturbującą się detektyw

Swery65 to znany japoński deweloper, który w swoim czasie przygotował między innymi D4: Dark Dreams Don’t Die oraz Deadly Premonition. Twórca pod koniec ubiegłego roku zrobił sobie przerwę od tworzenia gier, ale dzisiaj możemy potwierdzić, że Hidetaka Suehiro powraca. To dobra wiadomość dla fanów nietypowych opowieści z Kraju Kwitnącej Wiśni. 

Hidetaka Suehiro  zasłynął podczas swojej kariery dewelopera z bardzo ciekawych i jednocześnie nietypowych produkcji. Twórca jednak pod koniec 2015 roku musiał zrobić sobie przerwę od kreowania opowieści – autor skupił się na powrocie do zdrowia po reaktywnej hipoglikemii.

Ponad 5-letnia gra dostanie edycję kolekcjonerską? Deadly Premonition znajduje się ponad czasem

Na szczęście Swery65 potwierdził, że wraca do tworzenia gier. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował znaczącą wiadomość „I AM BACK!!” i potwierdził założenie zupełnie nowego studia. Zespół już teraz koncentruje się na tworzeniu nowych produkcji, a jednocześnie autorzy mają również przychylnie patrzeć na wirtualną rzeczywistość.

Ta informacja powinna zainteresować graczy, którzy z zaciekawieniem poznali odważną wizję artysty. To właśnie Swery65 chce stworzyć tytuł o dziewczynie detektywie, która będzie się masturbować i dzięki temu rozwiąże skomplikowane morderstwa. Tak o opowieści wypowiadał się deweloper w połowie 2015 roku:

„Pracuję nad historią o uczennicy detektywie, która korzysta ze swojej erotycznej energii podczas masturbacji do rozwiązywania tajemniczych morderstw. Wszyscy wydawcy powtarzają mi jedno: „nie ma mowy, by przygotować tak perwersyjną grę! LOL”. Chciałbym jednak, aby ktoś pozwolił mi przygotować tę historię.”

Materiał: D4: Dark Dreams Don't Die zwiastun premierowy

Źródło: http://www.gamewatcher.com/news/2017-16-01-deadly-premonition-director-swery65-is-back-with-a-new-studio-and-new-ideas

Tagi: Deadly Premonition Hidetaka Suehiro swery