SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2017 18:25
Resident Evil 7. Gameplay przygotowuje na premierę
2207V

Resident Evil 7. Gameplay przygotowuje na premierę

Fani horrorów wyczekują na wielką premierę Resident Evil 7. Tytuł na kolejnych materiałach wygląda świetnie i pozwala dokładnie przyjrzeć się wizji japońskiego studia. Twórcy odmieniają znane uniwersum i oferują przerażających przeciwników. 

Najgorętszą premierą stycznia dla wielu jest Resident Evil 7. Gra Capcomu zapowiada się na kawał przerażającej opowieści, która powróci do najlepszych odsłon serii. Twórcy za pomocą przygody chcą przedstawić graczom nową wizję swojego uniwersum.

Resident Evil 7. Data premiery

Dzisiaj możemy spojrzeć na kolejne materiały prezentujące rozgrywkę. Na filmach zobaczycie sporo nowych fragmentów z Resident Evil 7 – niektórzy szczęśliwcy zostali zaproszeni przez Capcom na pokaz i otrzymali od Japończyków spory wycinek tytułu.

Na jednym z materiałów dokładnie przyjrzycie się przeciwnikom. Jak wiadomo w Resident Evil 7 będziemy walczyć nie tylko z „chorą rodzinką”, a również nowymi, przerażającymi bestiami. Studio aktualnie nie podało jakichkolwiek szczegółów dotyczących potworów.

Trzeci materiał to zwiastun przygotowany przez Biohazard France – francuscy sympatycy projektu w ciekawy sposób skleili znane sceny i pozwalają spojrzeć na przyjemne podsumowanie.  

Materiały: Resident Evil 7 gameplay, preview i trailer

Tagi: capcom gameplay resident evil 7 resident evil vii

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Resident Evil VII
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 24.01.2017
  • Napisy
  • od lat 18 strach
Miesięcznik PSX Extreme