Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2016 19:51
NieR: Automata wygląda pięknie. Zobaczcie świeżutkie screeny
1204V

NieR: Automata wygląda pięknie. Zobaczcie świeżutkie screeny

Platinum Games wciąż pracuje nad nową odsłoną NieR. Twórcy postanowili przerwać odrobinę za długą ciszę i opublikowali paczkę najnowszych screenshotów. Na materiałach zobaczycie w akcji między innymi główną bohaterkę.

Yoko Taro – reżyser oryginału – pracuje ze swoim zespołem nad NieR: Automata. Ekipa nie zamierza się specjalnie śpieszyć, ponieważ gra ma zadebiutować w przyszłym roku i zaoferować graczom bardzo przyjemną, a zarazem dynamiczną rozgrywkę.

Najnowsza paczka screenów pozwala spojrzeć na kilka ładnych miejscówek, główną bohaterkę oraz przeciwników. Na uwagę na pewno zasługuje świetnie zrealizowany świat… To uniwersum wygląda fantastycznie i miłośnicy pierwszego NieRa na pewno powinni wyczekiwać na tę premierę.

Możemy mieć oczywiście nadzieję, że japońskie studio w poważniejszy sposób potraktuję ten projekt. Na przestrzeni 2015-2016 firma wrzuciła na rynek kilka… Słabszych gier, które nie prezentowały oczekiwanej jakości. Warto tutaj na pewno wspomnieć o Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan.

Aktualnie japońska ekipa tworzy NieR: Automata (PS4, PC), Scalebound (XOne, PC), Granblue Fantasy Project Re:Link (PS4) i Lost Order (iOS, Android)

Tagi: