Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.08.2016 17:04
Wyśmienity zwiastun prezentuje Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku
2676V

Wyśmienity zwiastun prezentuje Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku

CD Projekt RED potrafi prezentować Wiedźmina. Rodzime studio właśnie opublikowało mrożący krew w żyłach zwiastun zapowiadający trzy przygody Geralta. Studio zachęca do wielkiej podróży Wiedźmina. 

Najnowszy materiał zapowiadający Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku trwa prawie dwie minuty i na ten zwiastun warto poświęcić każdą sekundę. To kompilacja trzech przygód Geralta, który w ostatnich miesiącach zapewnił nam mnóstwo radosnych chwil. 

Patrząc na ten film przypomniały mi się wszystkie historie. Każda godzina, każda zarwana nocka, każdy zabity potwór i każda wykonana misja. Polskie studio wykreowało prawdziwą „Grę Roku” i akurat w tym przypadku nie mówimy o samozwańczym „GOTY”.

Tytuł Polaków zebrał ponad 800 nagród i jest najbardziej docenianą produkcją w historii. Pozycja CD Projekt RED wyznaczyła standardy, z którymi będą się teraz mierzyć deweloperzy z całego świata.

Już jutro na półkach sklepowych wskoczy wyładowane do granic przyjemności pudełko „Edycja Gry Roku”, które możecie nabyć za około 120 zł (PC) lub 169 zł (PS4 i XOne) – w pakiecie otrzymacie:

Tagi: