Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2016 16:19
ESRB zdradza szczegóły historii i broni z Resident Evil VII. W grze pojawi się miotacz ognia
1619V

ESRB zdradza szczegóły historii i broni z Resident Evil VII. W grze pojawi się miotacz ognia

Resident Evil VII pozostaje wciąż sporą tajemnicą. Capcom dotychczas nie zdradził wielu gorących informacji na temat produkcji, ale deweloperzy przedstawili szczegóły amerykańsko-kanadyjskiej organizacji oceniającej zawartość i wyznaczanie granic wiekowych dla gier wydawanych w USA. ESRB ujawniło gorące szczegóły. 

Resident Evil VII zapowiada się naprawdę dobrze, ponieważ gracze nie będą męczeni kolejnym festiwalem strzelania i skaczącymi z każdej strony truposzami. Autorzy otwarcie wspominają o „powrocie do korzeni” i w produkcji mamy dokładnie liczyć każdą sztukę amunicji.

Deweloperzy niezbyt chętnie przedstawiają szczegóły produkcji, ale jest to w sumie standardowa zagrywka. Im mniej wiemy o historii z RE VII tym pewnie lepiej,  jednak jestem zdania, że warto znać przynajmniej podstawy.

Te pojawiły się na portalu ESRB, które oceniło produkcję japońskiej korporacji. Dzięki informacji poznaliśmy zarys fabuły oraz bronie, które pojawią się w produkcji.  

„Jest to gra survival-horror, w której gracz wciela się w Ethana, który poszukuje swojej zaginionej żony w opuszczonej rezydencji. Rozgrywka odbywa się z pierwszej osoby, a gracz eksploruje lokacje i używa pistoletów, strzelby, miotacza ognia, materiałów wybuchowych i piłki łańcuchowej, by zabić zmutowane stworzenia. Walce towarzyszą realistyczne wystrzały, okrzyki bólu i przesadne efekty rozprysku krwi.”

W pozostałym tekście, pracownicy ESRB wymieniają krwawe akcje takie jak rozczłonkowanie bohatera piłą łańcuchową, czy też liczne prezentacje okaleczonych zwłok z odsłoniętymi wnętrznościami. Słodkości! ;)

Źródło: Twitter.com

Tagi: Capcom esrb resident evil VII