Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2016 14:52
Przeżyjmy to jeszcze raz - tak wygląda BioShock: The Collection. 36 minut czystej rozgrywki
1072V

Przeżyjmy to jeszcze raz - tak wygląda BioShock: The Collection. 36 minut czystej rozgrywki

Już w połowie przyszłego miesiąca ponownie wskoczymy do wyjątkowego świata Rapture. Blind Squirrel Games kończy prace nad kolekcją, która została właśnie zaprezentowana na trzech materiałach rozgrywki. Autorzy prezentują każdą część z zestawu. 

Seria BioShock to moim zdaniem jedna z największych perełek ubiegłej generacji. Irrational Games stworzyło wyjątkowe uniwersum, dzięki któremu przeżyliśmy trzy naprawdę mocne historie. Każda odsłona z tej serii prezentowała bardzo wysoki poziom i właśnie z tego powodu gracze powinni wyczekiwać na kolekcje.

Blind Squirrel Games otrzymało trudne zadanie, ale według dostępnych informacji ten zestaw zapowiada się naprawdę dobrze. Autorzy podobno zadbali o płynność animacji, a jednocześnie zajęli się upiększeniem niektórych fragmentów produkcji.

W zestawie znajduje się BioShock, BioShock 2 oraz BioShock Infinite i poniżej znajdziecie materiały z tych pozycji. Nie możecie oczywiście oczekiwać grafiki na poziomie największych tegorocznych hitów, ale możecie mieć pewność, że mrocznej atmosfery tutaj nie zabraknie. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: