Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2016 15:54
Twórcy South Park: Fractured But Whole przedstawiają nową jakość rozgrywki. Poznajcie Nosulus Rift
2054V

Twórcy South Park: Fractured But Whole przedstawiają nową jakość rozgrywki. Poznajcie Nosulus Rift

W South Park: Fractured But Whole nie zabraknie pierdzących ataków, dzięki którym bohaterowie opowieści będą eliminować rywali. Ubisoft postanowił wykorzystać sytuacje i przygotował Nosulus Rift! Specjalna nakładka pozwoli graczom jeszcze bardziej wczuć się w grę. 

Deweloperzy South Park: Fractured But Whole] wykorzystują zainteresowanie wirtualną rzeczywistością i prezentują Nosulus Rift. Jest to oczywiście parodia znanego urządzenia, ale projekt naprawdę pasuje do produkcji Ubisoftu.

Już w Kijku Prawdy mogliśmy zaatakować przeciwników pierdami i tych specjalistycznych ciosów pewnie nie zabraknie w nowej przygodzie. Autorzy przygotowali nawet specjalna podstronę, na której możecie poznać dokładną specyfikację urządzenia.

Na targach w Kolonii ma odbyć się prezentacja, a akurat będę miał okazję zagrać w tytuł, więc swoimi wrażeniami podzielę się z Wami w przyszłym tygodniu na PPE. Będzie to ostatnia szansa na zapoznanie się z grą przed premierą, ponieważ pozycja zadebiutuje na rynku już na samym początku grudnia. 

Polski oddział Ubisoftu zapowiedział, że Nosulus Rift naprawdę działa! ;)

Źródło: Twitter.com

Tagi: nosulus rift South Park: Fractured but Whole Ubisoft