Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.08.2016 16:27
Gran Turismo 6 przekroczyło 5 milionów sprzedanych egzemplarzy. Znamy cały wynik serii
666V

Gran Turismo 6 przekroczyło 5 milionów sprzedanych egzemplarzy. Znamy cały wynik serii

Posiadacze PlayStation 4 nadal wyczekują na premierę Gran Turismo Sport. Najnowsza produkcja Polyphony Digital zadebiutuje na rynku w listopadzie, a dzisiaj możemy spojrzeć na dokładne wyniki sprzedaży całej serii. Twórcy chwalą się pozytywnym rezultatem Gran Turismo 6

Gran Turismo to marka rozwijana przez japońskie Polyphony Digital. Twórcy od wielu miesięcy pracują nad pierwszą odsłoną z serii, która zadebiutuje na PlayStation 4, ale jednocześnie skrupulatnie liczą wszystkie sprzedane egzemplarze gry.

Autorzy zaktualizowali swoją podstronę, na której widnieją szczegółowe wyniki i według najnowszych danych Gran Turismo 6 przekroczyło 5 milionów sprzedanych egzemplarzy. Jest to naprawdę świetny wynik, ponieważ nie możemy zapomnieć, że tytuł debiutował w bardzo ciężkim okresie – przed samą premierą PlayStation 4.

Otrzymaliśmy również dokładne wyniki całej serii – gracze z całego świata nabyli ponad 76 milionów pudełek z szybkimi samochodami od Japończyków. Wynik prezentuje się naprawdę okazale, ale możemy mieć pewność, że do końca roku rezultat zostanie zdecydowanie powiększony. Wielu posiadaczy PlayStation 4 czeka na Gran Turismo Sport – tytuł wskoczy na półki sklepowe w listopadzie. 

Źródło: http://gamingbolt.com/gran-turismo-6-crosses-5-million-units-sold-series-totals-76-8-million

Tagi: gran turismo 6 Polyphony Digital sony wyniki sprzedaży