Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2016 23:19
Gears of War 4 również na PC - gra wspiera cross-play i cross-buy. Oglądajcie rozgrywkę
2578V

Gears of War 4 również na PC - gra wspiera cross-play i cross-buy. Oglądajcie rozgrywkę

Powiedzmy sobie szczerze – produkcji The Coalition nie mogło zabraknąć na konferencji Microsoftu. Deweloperzy postanowili zaprezentować nowy fragment rozgrywki z tej wyczekiwanej produkcji na Xboksa One. 

Gears of War 4 to jedna z największych tegorocznych premier. Microsoft otwarcie mówi, że zamierza właśnie za pomocą tej produkcji przekonać do swojej konsoli nowych graczy. Nie jest to w zasadzie jakiekolwiek zaskoczenie – pozycja debiutuje już w październiku, a sympatycy marki Xbox od dawna czekają na czwartą opowieść w tym uniwersum.

Największa niespodzianka już na samym początku? Gears of War 4 zadebiutuje również na komputerach osobistych! Gracze mogą szykować się na wspólnie ubijanie potworów, ponieważ gra jest pierwszym tytułem w programie Xbox Play Anywhere! Jednocześnie gracze kupią tytuł tylko raz – Gearsy będą wspierać opcje cross-play i cross-buy!

Twórcy zapowiedzieli również nową hordę. Dzisiaj możemy spojrzeć na nowe ujęcia z rozgrywki i gra… Nie zawodzi. W sumie jest to prawdziwy pewniak, którym powinni zainteresować się wszyscy posiadacze konsoli Microsoftu oraz... Komputerów osobistych.

Na filmie pojawiła się spora niespodzianka… Twórcy nie zapomnieli o ikonicznym bohaterze całej serii. Panie i Panowie… MARCUS POWRÓCI! Poniżej możecie spojrzeć na piękny kontroler... Oj, będzie się działo!

 

Tagi: Gears of War 4 Microsoft The Coalition xbox one