SKLEP
Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 09.05.2016 13:01
Tego właśnie chcieli gracze! Zwiastun Battlefield 1 obejrzany ponad 16 milionów razy!
3519V

Tego właśnie chcieli gracze! Zwiastun Battlefield 1 obejrzany ponad 16 milionów razy!

Activision ma teraz ogromny problem. Fani sieciowych strzelanek zasypują zwiastun Call of Duty: Infinite Warfare łapkami w dół, gdy tymczasem trailer nowego Battlefielda jest hitem w internecie.

Nic dziwnego. Gracze od lat mają dość futurystycznych klimatów, w które podąża ten gatunek i otwarcie proszą o powrót do wojennych czasów. Skoro Activision nic sobie z tego nie robi, to dostaje po głowie. Tymczasem Electronic Arts wysłuchało swoich fanów i nowa gra DICE nie tylko cofa do historii, ale robi to mocniej, niż się tego spodziewaliśmy. Pierwsza wojna światowa jest okresem wyjątkowo słabo eksploatowanym w grach wideo, dlatego wszyscy jesteśmy teraz niezwykle podekscytowani tą grą.

W zaledwie 3 dni, zwiastun gry Battlefield 1 obejrzany został aż 16,681,802 razy, przy czym otrzymał 878,102 łapek w górę i zaledwie 16,491 osób wyraziło swoje niezadowolenie. Jest to druzgocące zwycięstwo nad konkurencją. Infinity Ward wraz z Activision muszą bardzo mocno postarać się o względy graczy, jeżeli chcą wygrać ten pojedynek.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/05/08/battlefield-1-reveal-trailer-passes-16-million-views-in-three-days/

Tagi: battlefield battlefield 1 DICE ea ea dice Electronic Arts