Netflix przejął mocny serial Starz. Widzowie zobaczą wszystkie 25 odcinków
Netflix na koniec tygodnia proponuje kilka ciekawych tytułów, wśród których wyróżnić można interesujący serial.
Netflix w tym tygodniu nie zasypał widzów gigantycznymi premierami, ale najwyraźniej korporacja trzymała kilka ciekawych tytułów na końcówkę tygodnia. Zamiast jednego wielkiego hitu, dostajemy solidny pakiet produkcji, wśród których szczególnie wyróżnia się mocny serial przejęty od Starz.
Od dzisiaj na Netflix możecie zobaczyć 3. sezon serialu „Hightown”. To kryminalny dramat, który zadebiutował na Starz w maju 2020 roku i został stworzony przez Rebeccę Cutter. Główną bohaterką jest Jackie Quiñones (Monica Raymund) - agentka National Marine Fisheries Service z Provincetown w stanie Massachusetts, która sama zmaga się z nadużywaniem alkoholu i narkotyków. Jej życie zmienia się, gdy znajduje ciało zamordowanej kobiety. To odkrycie uruchamia śledztwo prowadzone przez detektywów Alana Saintille’a (Dohn Norwood) i Raya Abruzzo (James Badge Dale), wciągające widzów w świat zorganizowanej przestępczości na Cape Cod oraz lokalnej epidemii opioidowej.
Dobra wiadomość dla maruderów i fanów binge-watchingu jest bardzo konkretna - Netflix oferuje kompletną historię. Na platformie wylądowały wszystkie 25 odcinków „Hightown”, więc nie trzeba już szukać wcześniejszych sezonów w innych usługach ani czekać na kolejne aktualizacje katalogu. Wsiadasz, odpalasz pierwszy epizod i możesz przejechać całą historię od początku do końca.
To jednak nie koniec nowości. Widzowie mogą sprawdzić także animację „Liga Potworów”, w której aspirująca trenerka wrestlingu potworów szkoli amatorskiego zapaśnika, by ten zmierzył się z aktualnym mistrzem ringu – lekka, rodzinna produkcja idealna na wieczór z młodszymi widzami. Do tego dochodzi serial „Love Life” – antologiczna komedia romantyczna pokazująca uczuciowe turbulencje grupy nowojorczyków, gdzie każdy sezon skupia się na innej postaci i jej miłosnych wzlotach oraz upadkach.
Na deser Netflix dorzuca prawdziwy klasyk – „Gangi Nowego Jorku” z 2002 roku. To głośny film Martina Scorsese z gwiazdorską obsadą: Leonardo DiCaprio, Daniel Day-Lewis i Cameron Diaz tworzą tu pamiętne trio w brutalnej historii walki o władzę nad nowojorskimi dzielnicami. Jeśli dawno nie wracaliście do tej produkcji albo cały czas ją odkładaliście, pojawienie się „Gangów Nowego Jorku” na Netfliksie jest świetnym pretekstem, by nadrobić zaległości.