Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2016 15:00
Microsoft zapowiada Xbox One 1TB Spring Bundle - 4 gry w zestawie w dobrej cenie
2000V

Microsoft zapowiada Xbox One 1TB Spring Bundle - 4 gry w zestawie w dobrej cenie

Amerykańska korporacja przyzwyczaiła nas do przygotowywania ciekawych zestawów Xboksa One. Firma właśnie zapowiedziała kolejne pudełko, w którym znajdziemy aż cztery produkcje w bardzo atrakcyjnej cenie.  

Microsoft systematycznie wrzuca na rynek porządne zestawy Xboksa One. Najnowszy Spring Bundle może zadowolić wielu graczy, którzy wyczekiwali tylko na pretekst, by sięgnąć po konsolę Amerykanów. Urządzenie z dyskiem 1TB, nowym kontrolerem (wejście na słuchawki) oraz 4 grami zostało wycenione na 349 dolarów, czyli około 1330 zł!

Zestaw wydaje się naprawdę atrakcyjny, ponieważ w pudełku znajdą się kody na:

Można jedynie narzekać, że firma nie zdecydowała się dodać do zestawu fizycznych wersji gier, ale akurat w przypadku Microsoftu jest to standard. Mimo wszystko jestem pewien, że i tak na pewno znajdą się chętni na taki pakiet.

Aktualnie Spring Bundle został zapowiedziany na rynek amerykański, ale możemy mieć nadzieję, że paczka trafi również do Polski.  

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/04/18/xbox-one-1tb-spring-bundle-celebrates-the-season-with-four-games-included/

Tagi: