Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.04.2016 17:00
Dynamiczna rozgrywka z Doom przypomina o otwartych testach. Oglądajcie!
808V

Dynamiczna rozgrywka z Doom przypomina o otwartych testach. Oglądajcie!

id Software szykuje się na wielkie testy Doom (2016). Twórcy pozwolą wszystkim zainteresowanym wypróbować pozycję i dzięki temu możemy spojrzeć na spory fragment rozgrywki. Deweloperzy przedstawiają dynamiczne starcia. 

Zainteresowani już dzisiaj mogą pobierać zawartość bety Doom (2016) – twórcy pozwalają przygotować się graczom na nadciągające przyjemności. W trakcie testów śmiałkowie sprawdzą dwie mapy (Fala Gorąca i Piekielne ziemie) i dwa warianty rozgrywki (TDM, Wojenne ścieżki).

Deweloperzy postanowili zaoferować graczom spory materiał z gry, na którym zostały zaprezentowane wszystkie elementy rozgrywki. Autorzy ukazują mapy, bronie i... Sporo dobrego strzelania.

Pamiętajcie, że jest to ostatnia szansa na wypróbowanie gry przed premierą. Doom (2016) trafi na półki sklepowe dokładnie 13 maja i w tytule obok rozbudowanego trybu sieciowego, znajdzie się również długa kampania oraz SnapMap. Autorzy przygotowali porządny edytor, dzięki któremu śmiałkowie stworzą swoje mapy, a nawet warianty zabawy.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: