Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2016 20:05
Znamy kolejnych bohaterów Star Wars: Battlefront. Twórcy szykują sporo darmowych dodatków
1414V

Znamy kolejnych bohaterów Star Wars: Battlefront. Twórcy szykują sporo darmowych dodatków

DICE nadal pracuje nad rozszerzeniem Star Wars: Battlefront (2015). Deweloperzy właśnie przedstawili pierwsze szczegóły dotyczące przyszłych dodatków. Gracze mogą szykować się na kolejną bezpłatną zawartość. 

Posiadacze Przepustki Sezonowej do Star Wars: Battlefront (2015) powinni czyścić blastery. Już w czerwcu zadebiutuje drugi dodatek do produkcji zatytułowany Star Wars: Battlefront Bespin. Gracze tym razem sprawdzą Miasta w Chmurach, gdzie zostały zlokalizowane cztery nowe mapy.  Autorzy również poinformowali, że w grze pojawią się nowe bronie, gwiezdne karty, tryb rozgrywki oraz… Kolejni bohaterowie – Lando Calrissian i Dengar!

W przypadku herosów możemy oczekiwać kolejnych postaci, ponieważ DICE zamierza udostępnić w sumie ośmiu wojowników – dwóch w dodatku Gwiazda Śmierci i dwóch kolejnych w czwartym, jeszcze nieujawnionym DLC.

Na szczęście deweloperzy nie zapominają o osobach, które nie wykupiły Season Passa. Twórcy przygotowują również darmowe rozszerzenia:

  • Nowe wydarzenia w grze – kolejne weekendy z podwójną punktacją, misje społecznościowe i nagrody za logowanie do gry, a więc mnóstwo okazji do zdobycia dodatkowego doświadczenia, kredytów i przedmiotów.
  • Nowe zlecenia od Huttów – możliwość odblokowania kolejnych gwiezdnych kart, takich jak „Berserker”, „Bomba bactowa” czy „Neutralizator jonowy”.
  • Więcej nowej zawartości! Mamy kilka dodatkowych niespodzianek dla tych fanów, którzy domagali się, byśmy wprowadzili do Star Wars Battlefront więcej możliwości zabawy offline. Dalsze informacje wkrótce.
  • Specjalnie z okazji 4 maja – na Dzień Star Wars™ zaplanowaliśmy dla was ekstra wydarzenia w grze. Ujawnimy je wkrótce.

Wszystkie pliki będą udostępniane w przeciągu najbliższych miesięcy, ale na szczegóły musimy zaczekać. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: DICE dlc dodatek Electronic Arts star wars: battlefront (2015)