Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2016 17:01
Techland przedstawia nowy zwiastun Assetto Corsa - „Zaprojektowane do perfekcji”
876V

Techland przedstawia nowy zwiastun Assetto Corsa - „Zaprojektowane do perfekcji”

Wielkie dzieło Kunos Simulazioni zadebiutuje na konsolach już w czerwcu, więc deweloperzy prezentują swoją produkcję na kolejnym zwiastunie. Materiał pozwala spojrzeć na precyzję w projektowaniu samochodów i dbałość o najmniejsze detale. 

Małymi krokami zbliżamy się do premiery Assetto Corsa na PlayStation 4 i Xboksach One. Tytuł Kunos Simulazioni początkowo zadebiutował na komputerach osobistych i został bardzo ciepło przyjęty przez sympatyków wyścigów. Gra może pochwalić się średnią na poziomie 85% i według wielu fanów motoryzacji, projekt jest wyjątkowym symulatorem.

Konsolowcy zweryfikują te słowa już 3 czerwca, a dzisiaj możemy spojrzeć na nowy zwiastun przedstawiający „perfekcję”. Autorzy chwalą się realistycznym modelem jazdy, przygotowaniem najdrobniejszych detali, rzeczywistymi parametrami samochodów, zaawansowaną fizyką, czy też zróżnicowanym prowadzeniem pojazdów.

Przy okazji warto wspomnieć, że Techland zapowiedział sprowadzenie do Polski limitowanej edycji pozycji – klienci mogą załapać się na dopakowane pudełko w standardowej cenie.   

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: assetto corsa Kunos Simulazioni Techland trailer zwiastun