Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2016 21:28
Gracz wytańczył 100 poziom w World of Warcraft
1222V

Gracz wytańczył 100 poziom w World of Warcraft

Świat World of Warcraft jest wciąż przemierzany przez miliony graczy z całego świata. Niektórzy starają się utrudnić zabawę i stawiają przed sobą wyjątkowe wyzwania. Jeden ze śmiałków ukończył tytuł korzystając wyłącznie z maty do tańczenia. 

Gracz o pseudonimie Rudeism w połowie ubiegłego miesiąca poinformował, że zamierza zdobyć 100 poziom w World of Warcraft korzystając wyłącznie z maty do tańczenia. To z pozoru niewykonalne zadanie zajęło zawodnikowi 5 dni, 11 godzin, 48 minut i 38 sekund.

Śmiałek na początku sam nie wierzył, że może ukończyć misję, a poniżej możecie zobaczyć jego radość po zdobyciu ostatniego lvl. Warto tutaj zaznaczyć, że na początku Rudeism nie chwalił się swoim pomysłem i niektórzy nie wierzyli, że gra na macie, ale dzięki sile Internetu o jego wyzwaniu dowiedziało się wielu zawodników, którzy chętnie towarzyszyli mu w pokonywaniu kolejnych przeciwników.

Rudeism potwierdził, że podczas tego wyzwania liczba jego followersów wzrosła trzykrotnie i teraz zamierza sprawdzić Heroes of the Storm i Undertale na macie do tańczenia. Jak widać niektórzy nie lubią zwykłych kontrolerów! ;) 

Źródło: http://www.polygon.com/2016/4/3/11355032/warcraft-dancepad-level-100-rudeism-video

Tagi: gameplay Twitch World of Warcraft