SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.02.2016 17:02
Quantum Break nie zostanie w Polsce zlokalizowane. Gra nie otrzyma nawet polskich napisów
2588V

Quantum Break nie zostanie w Polsce zlokalizowane. Gra nie otrzyma nawet polskich napisów

Nie mamy dobrej informacji dla graczy wyczekujących na Quantum Break. Otrzymaliśmy potwierdzenie dotyczące lokalizacji najnowszej pozycji Remedy Entertainment. Produkcja w Polsce nie otrzyma nawet rodzimych napisów. 

W dzisiejszych czasach każda większa gra AAA zostaje w Polsce zlokalizowana. Nawet bijatyki otrzymują przynajmniej polskie napisy. Inaczej będzie z najnowszą opowieścią Remedy Entertainment, którą poznamy wyłącznie z angielskimi napisami.

Nie jest to typowa sytuacja i niektórzy gracze mogą głośno narzekać. Oczywiście język Szekspira znają już nawet najmłodsi, ale ja akurat lubię włączyć przynajmniej polskie napisy, by móc wyłapać każdy najmniejszy smaczek produkcji. 

Tę informację przekazał nam nasz czytelnik – dzięki, Graczdari – którą następnie potwierdziliśmy u polskiego oddziału Microsoftu. 

Warto na pewno wspomnieć, że Quantum Break już w kwietniu zadebiutuje na dwóch platformach. Gra zaoferuje graczom opcję cross-buy, więc jeśli kupicie pozycję w wersji na Xboksa One, to otrzymacie wersję na PC.  

Co sądzicie o tej sytuacji? Brak rodzimej lokalizacji będzie Wam przeszkadzać? 

Tagi: lokalizacja quantum break remedy remedy entertainment

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Quantum Break
  • Platformy:  XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 05.04.2016
  • Nie
Miesięcznik PSX Extreme