Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.02.2016 10:19
Plakaty i „podkładka z piersiami” za ponad 1000 zł w kolekcjonerce Dead or Alive Extreme 3
2389V

Plakaty i „podkładka z piersiami” za ponad 1000 zł w kolekcjonerce Dead or Alive Extreme 3

Przed nami kolejne doniesienia o Plażowym Podglądaczu Extreme 3 zwanym oficjalnie "Dead or Alive Extreme 3" dla zmylenia cenzorów. Tym razem Tecmo Koei ujawnia bonusy, które zostaną umieszczone w edycji kolekcjonerskiej gry.

Golizna sprzeda wszystko za każdą cenę. Pewne tego prawidła jest Tecmo Koei, które wyceniło najdroższą edycję kolekcjonerską Dead or Alive Extreme 3 na prawie 30 tysięcy jenów (ok. 1150 zł). Co Japończycy znajdą w takim pakiecie? Przede wszystkim nośniki z Dead or Alive Xtreme 3 od razu w wersji na PS4 i PS Vita. Oprócz tego firma umieści w pudełkach album z grafikami bohaterek, talię kart, podkładkę pod myszkę z "miękkimi piersiami, na których można położyć nadgarstek" (sic!). Oczywiście znajdziemy w takim pakiecie również masę cyfrowych strojów kąpielowych dla zawodniczek. Największą atrakcją mają być plakaty w formacie B2, które są odporne na wilgoć i przeznaczone do powieszenia w łazience.

Tecmo Koei opublikowało grafiki z rzeczonymi plakatami, które już niedługo japońscy gracze będą z dumą rozwieszać w swoich świątyniach dumania i wzdychania. Grafiki znajdziecie w galerii poniżej.

Tagi: