Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2016 13:28
Titanfall 2 zadebiutuje pod koniec roku wraz z serią zabawek?
622V

Titanfall 2 zadebiutuje pod koniec roku wraz z serią zabawek?

Respawn Entertainment od dłuższego czasu obiecuje, że druga odsłona Titanfall będzie wyjątkowa. Niedawno dowiedzieliśmy się o powstawaniu kampanii oraz serialu telewizyjnego, a dzisiaj otrzymaliśmy informacje o serii zabawek. Twórcy gadżetów zapowiadają premierę połączoną z grą, ale… Figurki trafią do sklepów już pod koniec roku. 

Premiera Titanfall 2 będzie wielkim wydarzeniem. Respawn Entertainment przygotowuje dopracowany tryb sieciowy, zaoferuje graczom kampanie, a ponadto pozwoli spojrzeć na nowy serial telewizyjny.

Studio pomyślało nawet o serii zabawek, które zostaną wykonane przez McFarlane Toys. Firma postanowiła pochwalić się pracą nad figurkami, jednak w opublikowanej informacji pojawiła się dość niespodziewana wiadomość:

„Figurki McFarlane Toys zadebiutuję w połączeniu z długo wyczekiwaną premierą Titanfall 2!”

Jest to dość zadziwiająca wiadomość, ponieważ według dostępnych informacji mogliśmy się spodziewać premiery pozycji w okolicach stycznia-marca 2017 roku. Oczywiście po chwili firma wydała oświadczenie, według którego szczegóły na temat debiutu tytułu otrzymamy w późniejszym terminie, ale mimo wszystko sytuacja jest bardzo ciekawa. Takie pomyłki nie zdarzają się często i zazwyczaj zwiastują pozytywne informacje dla graczy. 

Źródło: http://gamingbolt.com/titanfall-action-figures-arriving-in-winter-2016

Tagi: Respawn Entertainment titanfall titanfall 2