Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 08.02.2016 12:30
Titanfall 2 otrzyma kampanię dla pojedynczego gracza i serial telewizyjny
622V

Titanfall 2 otrzyma kampanię dla pojedynczego gracza i serial telewizyjny

Tryb single player wzbudził we mnie zainteresowanie drugą odsłoną serii Titanfall. Nie do końca rozumiem jednak ostatnią modę na dołączanie do wszystkiego serialu telewizyjnego.

Oczywiście jest to w jakiś sposób uzasadnione ostatnią popularnością tego typu formy przekazu. Seriale telewizyjne zaczęli oglądać niema wszyscy, więc niemal wszyscy chcą również na nich zarabiać. Podobnie będzie w przypadku Titanfalla, którego druga odsłona ma pojawić się na rynku w towarzystwie takiej produkcji.

Taką informację zdradził Jesse Stern - główny scenarzysta z Respawn Entertainment - w rozmowie z magazynem Forbes. Za serial odpowiedzialne będzie studio Lionsgate TV.

Ponadto dowiedzieliśmy się także o pojawieniu się w grze kampanii. Wielu graczy, w tym mnie, odrzucił od zabawy brak trybu single player. Gra ma opowiedzieć o globalnym konflikcie, który ma być swojego rodzaju nową wersją rewolucji amerykańskiej i wojny secesyjnej, tylko osadzonej w kosmosie. Całość ma być mocno ugruntowana w rzeczywistości, choć nie zabraknie również gdybania na temat tego, jak ludzkość rozwinie się technologicznie oraz jak wyglądać będą konflikty przyszłości.

Przypominamy, że twórcy jakiś czas temu obiecali, że gra pojawi się w przyszłym roku fiskalnym, czyli gdzieś pomiędzy kwietniem tego roku, a marcem przyszłego.

Źródło: http://www.gamnesia.com/news/titanfall-2-will-have-a-single-player-campaign-and-a-companion-tv-series

Tagi: