Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.12.2015 16:07
Gracze zgłaszają problemy Halo: Reach na Xbox One. Gra działa gorzej od edycji na poprzednią generację
834V

Gracze zgłaszają problemy Halo: Reach na Xbox One. Gra działa gorzej od edycji na poprzednią generację

Microsoft potwierdził listę kolejnych tytułów z Xboksa 360, które działają na Xboksie One. W grudniowym zestawieniu pojawiło się między innymi Halo: Reach, ale można odnieść wrażenie, że pozycja pojawiła się na aktualnej generacji odrobinę za szybko. Gracze zgłaszają spore problemy z tytułem.  

Na HaloWaypoint w połowie miesiąca pojawił się post rozpoczynający się od słów „Musimy porozmawiać na temat portu Halo: Reach na Xboksa One”. W kolejnych słowach gracz wspomina o problemach produkcji, która działa w niektórych momentach w 10-20 klatkach na sekundę, gdy w tej samej lokacji edycja na Xboksa 360 śmiga w 25-30 fps-ach.

Początkowo gracze nie chcieli nagłaśniać sprawy i starali się załatwić problem wyłącznie na forum gry, ale gdy przedstawiciele 343 Industries nie zajęli się niedogodnością, wysłali informacje do serwisów.

Poniżej możecie zobaczyć porównanie edycji i niektórzy nawet wspominają o „niegrywalnej wersji”. Twórcy muszą zająć się dopracowaniem tego portu i miejmy nadzieję, że pracownicy Microsoftu w niedalekiej przyszłości zajmą się Halo: Reach. Na dzień dzisiejszy lepiej nie tracić czasu i nerwów na edycję na Xboksa One…


Źródło: http://www.gamespot.com/articles/halo-reach-xbox-one-frame-rate-issues-reported/1100-6433405/

Tagi: 343 Industries Halo: Reach Microsoft wsteczna kompatybilność